Zasloužíte si nejvýhodnější podmínky hypotéky. My vám je vyjednáme a ušetříme vám čas i peníze.

Pro získání vaší hypotéky
uděláme maximum.

Garantujeme vám nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.

Námi nabízené úrokové sazby jsou dlouhodobě
pod průměrem trhu.

Zavolejte nám na 775 115 118
nebo prosím zašlete dotaz

Jaké jsou jednotlivé kroky při vyřizování hypotéky?

Pokud znáte záměr pro volbu financování, pak je třeba se zamyslet nad výší vlastní investice. Tedy, zda budete využívat vlastních zdrojů, či plánujete úvěr až do 100 % hodnoty. Důležité je také zvážit prostředky na pozdější vybavení nového bydlení.

 

Co bude třeba doložit

Samozřejmě je důležité znát přesnou výši čistých příjmů. Dobré je mít k dispozici tři poslední výplatní pásky či daňové přiznání za poslední rok. Neméně důležité je znát strukturu svých výdajů s ohledem na různé spotřebitelské úvěry, kontokorenty či kreditní karty.

Dále je zapotřebí mít platný občanský průkaz, a pokud máte spolužadatele, je třeba, aby každý měl tyto náležitosti připravené. Důležitou roli také může mít věk žadatelů, rodinný stav a dosažené vzdělání.

Dokumenty pro banku

Vyřídíme potřebné dokumenty a zajistíme pro vás odhad nemovitosti, který je pro schválení úvěru nutný. Soupis náležitostí, neboli úvěrovou složku poté odneseme do banky a spolupracujeme na případných dotazech banky. Po schválení úvěru s vámi podepíšeme  úvěrové smlouvy a začíná příprava pro čerpání úvěru.

Služby po celou dobu trvání úvěru

Pokud máte obavu například z konce fixačního období, tak i tuto zodpovědnost můžete nechat na nás. Naše klienty v předstihu upozorňujeme na blížící se konec fixace a ve většině případů se tak děje dříve, než vás upozorní sama banka.

Zpět na informace o hypotékách

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka