Zasloužíte si nejvýhodnější podmínky hypotéky. My vám je vyjednáme a ušetříme vám čas i peníze.

Pro získání vaší hypotéky
uděláme maximum.

Garantujeme vám nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.

Námi nabízené úrokové sazby jsou dlouhodobě
pod průměrem trhu.

Zavolejte nám na 775 115 118
nebo prosím zašlete dotaz

Co je refinancování?

Refinancování hypotéky je splacení stávající hypotéky novou hypotékou, která je výhodnější. Splatit stávající hypotéku je však možné jen na konci fixačního období, kdy vám banka garantuje určitou výši úrokové sazby.

Kdy začít s refinancováním

Pokud chcete refinancovat stávající hypotéku, je dobré s tímto procesem začít několik měsíců před koncem fixačního období hypotéky. Banka by vás měla informovat o nové sazbě nejpozději 4 týdny před koncem fixace. Nespoléhejte se na informace od banky, u které máte hypotéku. Pokud se stane, že vám banka neposkytne informace v dostatečném předstihu, neztrácejte naději a obraťte se na nás. Refinancování hypotéky před koncem fixace zajistíme i v době jednoho týdne.

Zjistěte si veškeré informace o stávající hypotéce

Abyste mohli najít výhodnější hypotéku pro refinancování, zjistěte si úrokovou sazbu, kterou vám stávající banka nabídne pro nové fixační období, a výši částky pro jednorázové splacení stávající hypotéky na konci fixačního období. Poté si prostudujte nabídky ostatních bank či využijte naší kalkulačky pro refinancování hypotéky.

Informujte banku, u které máte stávající hypotéku

Pokud jste si již vybrali novou hypotéku a dohodli se s jinou bankou, informujte o tom co nejdříve banku, u které hodláte hypotéku splatit. Ve stanovený termín nová banka převede na účet staré banky celou částku určenou pro splacení staré hypotéky. V tuto chvíli máte již ukončený závazek vůči původní bance a vzniká vám nový závazek pro novou hypotéku.

Zpět na informace o hypotékách

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka