Zasloužíte si nejvýhodnější podmínky hypotéky. My vám je vyjednáme a ušetříme vám čas i peníze.

Nejnižší hypotéky nyní uzavíráme se sazbou 1,29% a zcela bez poplatků.

Uvádíme reálné sazby bank, dokážeme vám vyjednat výhodnější podmínky.

Garantujeme vám nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.

Zavolejte nám na 775 115 118
nebo prosím zašlete dotaz

Co je hypotéka?

Hypotéka či hypoteční úvěr je nejobvyklejší půjčka na financování nákupu, výstavby či rekonstrukce nemovitosti. Úvěr je zajištěn zástavním právem na nemovitost, která nemusí být nutně nemovitostí financovanou tímto úvěrem.

Zástavní právo

Zástavní právo na nemovitost znamená, že věřitel je banka, která poskytuje úvěr, získává právo domáhat se prodeje zastavené nemovitosti v případě, že dlužník neplní podmínky ze smlouvy o úvěru. Banka se zástavou nemovitosti jistí pro případ, že jí úvěr nebude splácen. V takovém případě pak použije zastavenou nemovitost na pokrytí vzniklého dluhu.

Účel hypotéky a výše úrokové sazby

Hypotéka může být účelová i neúčelová. Účelová hypotéka je poskytována na financování konkrétní nemovitosti a naopak neúčelovou hypotéku můžete využít pro cokoliv, aniž byste to bance museli prokazovat. S tím však souvisí zpravidla vyšší úrokové sazby.

Zpět na informace o hypotékách

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace