Zasloužíte si nejvýhodnější podmínky hypotéky. My vám je vyjednáme a ušetříme vám čas i peníze.

Pro získání vaší hypotéky
uděláme maximum.

Garantujeme vám nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.

Námi nabízené úrokové sazby jsou dlouhodobě
pod průměrem trhu.

Zavolejte nám na 775 115 118
nebo prosím zašlete dotaz

Hodnocení klientů

Do hodnocení klientů portál nijak nezasahuje. Jedná se o skutečné citace našich klientů a portál pouze anonymizuje celá jména z důvodu ochrany a zachování soukromí.

Pavel D.

Díky vám jsem získal tu nejlepší hypotéku pro vlastní bydlení. Celý proces vyřizování byl naprosto bezproblémový a rychlý. Vřele doporučuji.

Sergey S.

Byl jsem naprosto spokojen. Poradce Radek F. je odborník, který připravil nám několik variant hypoték dle našich požádavků. Velice doporučuji..

Patrik L.

Skvělá spolupráce s finanční poradkyní paní Kristýnou D. Velmi ochotná, milá. Celý proces s vyřízením hypotéky byl velmi rychlý a měl hladký průběh. Moc děkujeme.

Miroslav M.

Jsem spokojený s jednáním i konečným výsledkem služby. Paní Ing. Kateřina S. mi dala na výběr několik variant, vzhledem k situaci i budoucímu vývoji financí v domácnosti jsme napasovali variantu, která vyhovovala mým potřebám. Je velmi ochotná zařídit i věci kolem hypotéky, různé papírování, o kterém většina lidí nemá ani páru. Doporučuji potenciálním klientům i nezávazný telefonát, např. u mě to byl pátý pokus o srovnání hypotéky a nakonec to vyšlo tady. Doporučuji.

Ján I.

Ďakujem paní Kateřině S. za pomoc pri vybaveni hypoteky. Celym procesom ma previedla a vysvetlila ako to bude prebiehat a co bude nasledovat. Komunikacia s nou bola na excelentnej urovni. Momentalne uz byvam v novom a musim povedat, ze je to uzasne. Este raz dakujem. Ján

René B.

Dobrá

PhDr. Petr V., Ph.D.

V pondělí jsem zaplatil rezervační poplatek za nemovitost, kterou hodlám koupit. Na internetu jsem si našel kromě jiného i vaše stránky, zaslal jsem poptávku podle vašeho formuláře. Den nato se mi ozval pan Martin M. Včera jsem se s ním nezávazně sešel. Chtěl bych ho touto cestou pochválit za profesionální přístup a především pak komunikaci. Všechno mi pečlivě vysvětlil, včetně případných rizik, a doporučil mi konkrétní dvě banky, u nichž by pro mě byla hypotéka nejvýhodnější. Ve víc než hodinovém rozhovoru jsem se opravdu dozvěděl vše, co jsem potřeboval vědět a co mě zajímalo.

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka