You deserve the best mortgage terms. We will negotiate them for you, saving you time and money.

We'll do our best to
get your mortgage.

We guarantee you the best current terms with all mortgage banks.

The interest rates offered by us are below the market average in the long term.

Call us on +420 775 115 118
or please send a question

Banka CREDITAS a poskytování hypoték a úvěrů

Banka CREDITAS a poskytování hypoték a úvěrů

Kód banky 2250

Obsah článku:

O bance Banka CREDITAS

Oficiální název banky: Banka CREDITAS a.s.
Sídlo: Sokolovská 675/9, 186 00 Praha 8
IČO: 63492555
Kód banky: 2250
Bezplatná nonstop linka: 800 888 009
Počet zaměstnanců: 450
Počet vlastních bankomatů: 0

Bankomat Banka CREDITAS

Banka CREDITAS nemá po České republice vlastní bankomaty, ale využívá služeb partnerských bankomatů.

Ze záložny bankou

Banka CREDITAS působí na finančním trhu od roku 1996. Původně se jednalo o největší českou záložnu, která se ale v roce 2017 stala bankou. Jako taková se specializuje na služby platebního styku, nabídku investic, zhodnocování úspor i poskytování hypotečních služeb. V bance CREDITAS pracuje víc než 450 zaměstnanců, kteří pečují o potřeby zhruba 170 000 klientů.

Profil banky ve financování bydlení

  • Banka CREDITAS nabízí klasické hypoteční úvěry, hypotéky bez dokazování příjmů a účelu, speciální hypotéky určené pro refinancování a hypotéku na financování bydlení za účelem pronajímání
  • Úvěry nabízí až do 90 % hodnoty nemovitosti
  • Fixace úrokové sazby může být až 10 let
  • Maximální doba splatnosti je 30 let

Banka CREDITAS má bohatou síť poboček, díky kterým je snadno dostupná.

Banka CREDITAS pobočky

V České republice aktuálně najdete 37 poboček banky CREDITAS, která nemá vlastní bankomaty, svým klientům ale umožňuje výběr v jakémkoli bankomatu ZDARMA.

Silné stránky banky

Největší výhodou banky CREDITAS jsou zkušenosti. Na finančním trhu působí tato česká banka už více než 25 let, v technologiích a přímém bankovnictví patří mezi lídry českého trhu. V lednu 2018 byla Banka CREDITAS první bankou na našem trhu, která klientům umožnila tzv. otevřené bankovnictví, tedy obsluhu bankovního účtu vedeného v jiné bance v jejím internetovém bankovnictví. Mezi on-line služby, které banka CREDITAS nabízí, patří kromě internetového bankovnictví i mobilní bankovnictví, bankovní identita a otevřené bankovnictví, které vychází ze směrnice PSD2.

Banka CREDITAS je součástí investiční skupiny CREDITAS, která působí kromě financí také v oblastech energetiky, developmentu, zdravotnictví a nájemního bydlení.

Další produkty

Kromě hypotečních úvěrů si u banky CREDITAS můžete založit běžný účet i účet a kartu pro děti. Spravovat je můžete prostřednictvím internetového bankovnictví, díky kterému budete mít přehled o zůstatcích na účtech nebo uskutečníte potřebné platební transakce.

Máte úspory a chcete je zhodnotit? I to vám banka CREDITAS umožní, a to díky spořícímu účtu + s výhodnou sazbou pro vklady do 500 000 Kč, spořícímu vkladu 3M s tříměsíční výpovědní lhůtou a výhodnou sazbou 6,0 % p. a. nebo termínovanému vkladu s úrokovou sazbou až 5,8 % p. a. po celou dobu vkladu.

Historie banky

Banka CREDITAS je česká banka, která na našem trhu působí od 1. ledna 2017. Po 20 předchozích let působila jako Záložna CREDITAS, spořitelní družstvo. Banka CREDITAS patří do vlastnictví holdingu CREDITAS B. V.

V červenci 2018 banka CREDITAS uvedla do pilotního provozu aplikaci Richee, která byla první multibankovní aplikací na českém trhu. Umožňovala uživatelům správu více účtů v různých bankách na jednom místě. V současné době je v jejím internetovém bankovnictví propojeno více než 20 českých a slovenských bank.

Back to banks providing mortgages

We compare the offers of all mortgage banks in the Czech Republic for you

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka