Zasloužíte si nejvýhodnější podmínky hypotéky. My vám je vyjednáme a ušetříme vám čas i peníze.

Pro získání vaší hypotéky
uděláme maximum.

Garantujeme vám nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.

Námi nabízené úrokové sazby jsou dlouhodobě
pod průměrem trhu.

Zavolejte nám na 775 115 118
nebo prosím zašlete dotaz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Ochrana Vašeho soukromí je pro nás důležitá. Vyplněním a odesláním formuláře jako subjekt osobních údajů udělujete dobrovolně obchodní společnosti inFinance s.r.o., se sídlem: Spojenců 2644/31, Praha 9, PSČ 193 00, IČ: 042 12 835, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C vložce 244236, jako správci osobních údajů („správce“) ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů, a to v rozsahu údajů vyplněných ve formuláři. Správce je registrován u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod č. 00070270. Tento souhlas je dáván za účelem vedení databáze zájemců o finanční služby a za účelem zasílání nabídek služeb správce či smluvních partnerů správce (včetně zasílání obchodních sdělení). Zpracováním osobních údajů může správce pověřit jinou osobu – zpracovatele. Osobní údaje mohou být předány třetí osobě, jež je ve smluvním vztahu se správcem a jež se zabývá nabízením či poskytováním finančních služeb. Informace o této třetí osobě se zobrazí po odeslání formuláře v rámci „potvrzení žádosti o hypotéku“.

Osobní údaje mohou být správcem zpracovávány bez časového omezení, avšak nejdéle po dobu stanovenou obecně závaznými právními předpisy.

Vyslovením souhlasu se zpracováním osobních údajů prohlašujete, že jste byl(a) poučen(a) o svém právu na přístup k osobním údajům. Vyslovením souhlasu se zpracováním osobních údajů dále prohlašujete, že jste byl(a) poučen(a) o tom, že pokud byste se domníval(a), že zpracování osobních údajů je prováděno v rozporu s ochranou vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, můžete požádat správce o vysvětlení a dále můžete požadovat, aby takto vzniklý stav byl odstraněn.

Vyslovením souhlasu se zpracováním osobních údajů dáváte zároveň souhlas k zasílání obchodních sdělení, a to jak ze strany správce, tak ze strany smluvních partnerů správce.

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka