Zasloužíte si nejvýhodnější podmínky hypotéky. My vám je vyjednáme a ušetříme vám čas i peníze.

Nejnižší hypotéky nyní uzavíráme se sazbou 1,29% a zcela bez poplatků.

Uvádíme reálné sazby bank, dokážeme vám vyjednat výhodnější podmínky.

Garantujeme vám nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.

Zavolejte nám na 775 115 118
nebo prosím zašlete dotaz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Ochrana Vašeho soukromí je pro nás důležitá. Vyplněním a odesláním formuláře klient jako subjekt osobních údajů ("subjekt") uděluje dobrovolně obchodním společnostem Premium Financial Services s.r.o., se sídlem Opletalova 1417/25, Praha 1 - Nové Město, PSČ 110 00, IČ: 241 98 714, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C vložce 187886 a Chytrý Honza a.s., se sídlem Na Hřebenech II 1718/8, Office park budova B, Praha 4, PSČ 140 00, IČ: 290 48 770, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 20978, jako správci ("správce") ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zpracováním osobních údajů pomocí manuálních a automatizovaných prostředků ve vlastním informačním systému správce v rozsahu údajů uvedených ve formuláři za účelem zasílání nabídek služeb správce či třetích osob (včetně zasílání obchodních sdělení). Zpracováním osobních údajů může správce pověřit další osobu – zpracovatele.

Osobní údaje mohou být správcem zpracovávány po dobu 1 roku.

Vyslovením souhlasu se zpracováním osobních údajů prohlašujete, že jste byl(a) poučen(a) o svém právu na přístup k osobním údajům. Vyslovením souhlasu se zpracováním osobních údajů dále prohlašujete, že jste byl(a) poučen(a) o tom, že pokud byste se domníval(a), že zpracování osobních údajů je prováděno v rozporu s ochranou vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, můžete požádat správce o vysvětlení a dále můžete požadovat, aby takto vzniklý stav byl odstraněn.

Zpracovatelem údajů pro správce je společnost inFinance s.r.o., se sídlem: Spojenců 2644/31, Praha 9, PSČ 193 00, IČ: 042 12 835, která je pověřena zejména shromažďováním osobních údajů.

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace