Zasloužíte si nejvýhodnější podmínky hypotéky. My vám je vyjednáme a ušetříme vám čas i peníze.

Nejnižší hypotéky nyní uzavíráme se sazbou 1,29% a zcela bez poplatků.

Uvádíme reálné sazby bank, dokážeme vám vyjednat výhodnější podmínky.

Garantujeme vám nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.

Zavolejte nám na 775 115 118
nebo prosím zašlete dotaz

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Ochrana Vašeho soukromí je pro nás důležitá. Vyplněním a odesláním formuláře klient jako subjekt osobních údajů ("subjekt") uděluje dobrovolně obchodním společnostem Premium Financial Services s.r.o., se sídlem Opletalova 1417/25, Praha 1 - Nové Město, PSČ 110 00, IČ: 241 98 714, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddíle C vložce 187886 a Chytrý Honza a.s., se sídlem Na Hřebenech II 1718/8, Office park budova B, Praha 4, PSČ 140 00, IČ: 290 48 770, zapsané v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 20978, jako správci ("správce") ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., ve znění pozdějších předpisů, souhlas se zpracováním osobních údajů pomocí manuálních a automatizovaných prostředků ve vlastním informačním systému správce v rozsahu údajů uvedených ve formuláři za účelem zasílání nabídek služeb správce či třetích osob (včetně zasílání obchodních sdělení). Zpracováním osobních údajů může správce pověřit další osobu – zpracovatele.

Osobní údaje mohou být správcem zpracovávány po dobu 1 roku.

Vyslovením souhlasu se zpracováním osobních údajů prohlašujete, že jste byl(a) poučen(a) o svém právu na přístup k osobním údajům. Vyslovením souhlasu se zpracováním osobních údajů dále prohlašujete, že jste byl(a) poučen(a) o tom, že pokud byste se domníval(a), že zpracování osobních údajů je prováděno v rozporu s ochranou vašeho soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, můžete požádat správce o vysvětlení a dále můžete požadovat, aby takto vzniklý stav byl odstraněn.

Zpracovatelem údajů pro správce je společnost inFinance s.r.o., se sídlem: Spojenců 2644/31, Praha 9, PSČ 193 00, IČ: 042 12 835, která je pověřena zejména shromažďováním osobních údajů.

Rádi vám poradíme

Průvodce výběrem hypotéky Jak používat naši kalkulačku Poslat dotaz

nebo volejte 775 115 118

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace