Zasloužíte si nejvýhodnější podmínky hypotéky. My vám je vyjednáme a ušetříme vám čas i peníze.

Pro získání vaší hypotéky
uděláme maximum.

Garantujeme vám nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.

Námi nabízené úrokové sazby jsou dlouhodobě
pod průměrem trhu.

Zavolejte nám na 775 115 118
nebo prosím zašlete dotaz

O službě

Projekt Hypotecnikalkulacka.cz si klade za cíl v maximální možné míře informovat zájemce o hypoteční úvěr o všech kladech i záporech jednotlivých hypotečních produktů na současném trhu. Chceme se zasadit o zpřístupnění všech informací týkajících se daných hypotečních produktů, a tím usnadnit rozhodnutí v tak důležitém životním kroku jako je hypotéka.

Vytvořili jsme službu, která nabídne všem zájemcům o naše služby tu nejvýhodnější nabídku hypotéky. Vyjednáme vám nejen nižší úrokovou sazbu, ale také, ve většině případů, zajistíme lepší ostatní podmínky hypotéky.

Poptávka je nezávazná a pracovat pro vás budou pouze ověření a ti nejzkušenější hypoteční makléři z celého trhu. Výběru našich makléřů věnujeme zásadní důležitost a to se odráží v kvalitě námi nabízených služeb. Nyní je to již pouze na vás.

Veškeré naše služby jsou ZDARMA, proto s námi můžete jen získat! A nezáleží, zda již nějakou nabídku od banky máte či nikoliv. Vždy hledáme řešení, která jsou nejvýhodnější pro klienta.

 • Jsme 9 let na online trhu
 • Naše sazby jsou pod průměrem trhu

Zajímá vás, proč děláme věci jinak?

Nejde nám o zvyšování obratu ani o získání stále většího podílu na celkovém trhu. Jde nám pouze a jen o kvalitu našich služeb pro uživatele. Naše makléře práce musí bavit, protože věříme, že pouze v takovém případě dokážeme pro naše klienty zajistit opravdu ty nejlepší služby bez jakéhokoliv kompromisu. V důsledku vám ale i nám tento poctivý přístup přinese úspěch.

Doufáme, že tuto naši vizi a tento náš smysl pro práci budete vnímat při poptání naších služeb.

Vyjednáme pro vás tu nejvýhodnejší nabídku hypotéky.

Řekli o nás

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní spolupráci při zprostředkování hypotečního úvěru pro koupi RD. Pro banku jsem byla poměrně problematický případ, a tak považuji kladné vyřízení úvěru za kus dobře odvedené práce. Musím uznat, že když o Vás paní v realitní kanceláři mluvila jako o "štice ve finančních vodách", tak nepřeháněla ani trochu.

Po mnohaletých zkušenostech s bankami jste první člověk, který nejenže byl ochotný a sympatický, ale hlavně dodržel, co řekl. S důvěrou se na Vás budu obracet i při řešení dalších finančních záležitostí, přeji hodně spokojených klientů a dalších úspěchů ve Vaší práci.

MVDr. Ivana Jelenová, Jedovnice.

Na co se často ptáte

 • Jak dlouho může trvat schválení mé žádosti?

  Nejdéle většinou trvá odhad nemovitosti. V případě, že již odhad máte, jsme schopni zajistit schválení i do 3-5 pracovních dnů.

 • Je mi 49 let. Je možné získat hypoteční úvěr?

  Ano, součet vašeho věku a délky splácení musí být maximálně 75 let. Rovněž je potřeba splnit podmínku produktivity až do 75. roku života. Poté by délka splatnosti mohla být až 26 let. Při delší době splatnosti by bylo třeba žádat společně s osobou mladšího věku.

 • Kolik zaplatím za využití vašich služeb?

  Vůbec nic. Veškeré služby nabízíme klientům bezplatně. Jsme placeni provizemi od bank a díky velkému objemu zpracovávaných hypotečních úvěrů jsme schopni klientům vyjednat výhodnější podmínky. Banky tak šetří značné náklady za administrativu a vyřízení, a my jsme schopni tyto úspory přenést na naše klienty.

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka