Zasloužíte si nejvýhodnější podmínky hypotéky. My vám je vyjednáme a ušetříme vám čas i peníze.

Nejnižší hypotéky nyní uzavíráme se sazbou 1,29% a zcela bez poplatků.

Uvádíme reálné sazby bank, dokážeme vám vyjednat výhodnější podmínky.

Garantujeme vám nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.

Zavolejte nám na 775 115 118
nebo prosím zašlete dotaz

O službě

Projekt Hypotecnikalkulacka.cz si klade za cíl v maximální možné míře informovat zájemce o hypoteční úvěr o všech kladech i záporech jednotlivých hypotečních produktů na současném trhu. Chceme se zasadit o zpřístupnění všech informací týkajících se daných hypotečních produktů, a tím usnadnit rozhodnutí v tak důležitém životním kroku jako je hypotéka.

Hypotéka vám změní život, proto věnujte tomuto kroku alespoň jednu schůzku s námi. Nabízíme objektivní srovnání založené na mnohaletých zkušenostech a doporučení té nejlepší hypotéky právě pro váš konkrétní případ.

Ve světě je většina hypotečních úvěrů uzavřena přes velké makléřské společnosti. My jsme jednou z nich, každá 15. hypotéka v ČR je od nás. V západní Evropě je tento podíl až 80%.

Chytrý Honza a Premium Financial Services jsou našimi partnery

Premium financial services

Premium Financial Services je společnost složená z profesionálů nabízejících exkluzivní hypoteční servis. Vlastnictví licencí všech bankovních domů dává klientům jistotu v zajištění těch nejlepších podmínek.

Premium financial services

Chytrý Honza je specialista na online srovnání finančních produktů a služeb mnoha desítek finančních institucí působících v ČR. Široký výběr, možnost přizpůsobit si produkt na míru a zároveň jeho úspora umožňují nabízet klientům ty nejvýhodnější produkty.
Za svého působení získala společnost přes 300 000 spokojených zákazníků, také díky akvizici sítě finančních poradců Bonnet, která má více než 1 700 finančních specialistů.

Protože ale chcete vědět, co na služby našeho partnera říkají naši klienti, přikládáme jednu z reakcí.

Řekli o nás

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní spolupráci při zprostředkování hypotečního úvěru pro koupi RD. Pro banku jsem byla poměrně problematický případ, a tak považuji kladné vyřízení úvěru za kus dobře odvedené práce. Musím uznat, že když o Vás paní v realitní kanceláři mluvila jako o "štice ve finančních vodách", tak nepřeháněla ani trochu.

Po mnohaletých zkušenostech s bankami jste první člověk, který nejenže byl ochotný a sympatický, ale hlavně dodržel, co řekl. S důvěrou se na Vás budu obracet i při řešení dalších finančních záležitostí, přeji hodně spokojených klientů a dalších úspěchů ve Vaší práci,

MVDr. Ivana Jelenová, Jedovnice.

Na co se často ptáte

  • Jak dlouho může trvat schválení mé žádosti?

    Nejdéle většinou trvá odhad nemovitosti. V případě, že již odhad máte, jsme schopni zajistit schválení i do 3-5 pracovních dnů.

  • Je mi 49 let. Je možné získat hypoteční úvěr?

    Ano, součet vašeho věku a délky splácení musí být maximálně 70 let. Rovněž je potřeba splnit podmínku produktivity až do 70. roku života. Poté by délka splatnosti mohla být až 21 let. Při delší době splatnosti by bylo třeba žádat společně s osobou mladšího věku.

  • Kolik zaplatím za využití vašich služeb?

    Vůbec nic. Veškeré služby nabízíme klientům bezplatně. Jsme placeni provizemi od bank a díky velkému objemu zpracovávaných hypotečních úvěrů jsme schopni klientům vyjednat výhodnější podmínky. Banky tak šetří značné náklady za administrativu a vyřízení, a my jsme schopni tyto úspory přenést na naše klienty.

Rádi vám poradíme

Průvodce výběrem hypotéky Jak používat naši kalkulačku Poslat dotaz

nebo volejte 775 115 118

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace