Zasloužíte si nejvýhodnější podmínky hypotéky. My vám je vyjednáme a ušetříme vám čas i peníze.

Pro získání vaší hypotéky
uděláme maximum.

Garantujeme vám nejlepší aktuální podmínky u všech hypotečních bank.

Námi nabízené úrokové sazby jsou dlouhodobě
pod průměrem trhu.

Zavolejte nám na 775 115 118
nebo prosím zašlete dotaz

Nápověda

Co je Hypotecnikalkulacka.cz?

Hypotecnikalkulacka.cz vám pomůže zjistit, který z hypotečních produktů ze současné nabídky bank je nejvýhodnější vzhledem k vašim individuálním požadavkům.

Jak si pomocí Hypotecnikalkulacka.cz vyhledám pro mne nejvýhodnější hypotéku?

Hypotecnikalkulacka.cz nabízí čtyři kalkulačky, pomocí kterých si zjistíte nejvýhodnější hypotéku. Pro výpočet  hypotéky vyplňte ve vybrané kalkulačce několik základních parametrů hypotéky podle vašich představ a klikněte na „Vyhledat“ či „Porovnat“. Zobrazí se pro vás nejvýhodnější hypoteční produkty.

 

Co počítá kalkulačka „Hypoteční úvěr“?

Kalkulačka „Hypoteční úvěr“ je pro vás vhodná, pokud chcete získat úvěr na financování nemovitosti a půjčené finance nebudete využívat pro nic dalšího.

Co počítá kalkulačka „Refinancování“?

Kalkulačku „Refinancování“ použijte v případě, pokud budete chtít vyměnit svou současnou hypotéku za jinou a výhodnější. Doporučujeme začít plánovat refinancování několik měsíců před koncem fixace úrokové sazby u stávající hypotéky.

Co počítá kalkulačka „Americká hypotéka“?

Pokud si potřebujete půjčit, máte nemovitost vhodnou k zástavě a nechcete bance dokazovat účel úvěru, je kalkulačka „Americká hypotéka“ určena právě pro vás.

Co počítá kalkulačka „Porovnání hypoték“?

Kalkulačku „Porovnání hypoték“ využijete v situaci, kdy máte nabídku hypotečního úvěru od vaší banky a chcete si ji pohodlně porovnat s aktuálními nabídkami jiných bank.

Jak jsou řazeny výsledky v kalkulačkách?

Výsledky, neboli jednotlivé hypoteční produkty, jsou řazeny od nejvýhodnějšího po méně výhodné. Hlavním kritériem výhodnosti hypotečních produktů je hodnota RPSN, či roční procentní sazba nákladů. Pod kalkulačkou se vždy zobrazí výsledky po třech. Další hypoteční produkty si zobrazíte pomocí zelených šipek po stranách aktuálního okna, nebo kliknutím na symbol stránkování, který je umístěn pod jednotlivými výsledky.

Co je splátkový kalendář?

U každého hypotečního produktu je, na základě výpočtu v kalkulačce, připraven také splátkový kalendář, který obsahuje graf a podrobnou tabulku s přehledem splátek po měsících. Získáte tak přehled, jaká částka z měsíční splátky jde v průběhu času na úroky, kolik na umoření úvěru, a jakou částku zbývá ještě doplatit do konce úvěru.

Co mám dělat s výsledky v kalkulačkách?

U každého doporučeného hypotečního produktu vidíte příslušnou banku, měsíční splátku, úrokovou sazbu, fixaci úrokové sazby, RPSN a splátkový kalendář. Pro vybraný hypoteční produkt si můžete nechat připravit detailní zpracování od našich poradců.

Jak získám detailní zpracování vybrané hypotéky?

Detailní zpracování konkrétního hypotečního produktu od našich poradců, které bude zohledňovat více vámi zadaných podmínek, získáte kliknutím na „Preferovaná hypotéka“, a dále pak na zelené tlačítko „Podrobné zpracování zdarma“. Zobrazí se vám podrobnější formulář s předvyplněnými hodnotami vybraného hypotečního produktu. Formulář vyplňte včetně vašich kontaktních údajů a klikněte na tlačítko „Odeslat poptávku“.

Co mohu očekávat po odeslání poptávky na podrobné zpracování vybrané hypotéky?

Po odeslání poptávky provedeme analýzu a vyhodnocení zadaných údajů a během krátké doby vám pošleme nejvýhodnější nabídku hypotéky.

Je zpracování poptávky po podrobnějším zpracování hypotéky zdarma?

Ano, veškeré služby serveru Hypotecnikalkulacka.cz jsou zcela zdarma.

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR

ČSOB
Česka Spořitelna
Equabank
Raiffeisen bank
Wüstenrot
Hypoteční banka
MONETA Money bank
Oberbank
Sberbank
Expobank
mBank
Unicredit Bank
Komerční banka